Kurumsal

ayazlar et hakkında

Kalıpların dışına çıkarak et satışı konusunda farklı bir konseptle müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan işletmemiz, hijyeni ve kaliteyi ön planda tutarak iddialı fiyatlarla hizmet vermektedir.

1980 li yıllarda  Adana’da temelleri atılan işletmemiz, klasik tanımıyla bir kasap dükkanı olarak faaliyete başlamıştır. Yıllar içerisinde halkımızın gösterdiği teveccüh ve ilgi ile Adana’da et sektöründe önemli bir yere gelen kurumumuz; 2014 yılı itibariyle yeni yeri, yeni personeli ile et ve et ürünleri imalatı ve satışı yapmaya devam etmektedir..

Yılların  sağladığı tecrübe ve güven sayesinde ,sağlığı ve kaliteyi ön planda tutan işletmemiz veteriner kontrolünde kestirilen hayvanların etlerini gerekli üretim ve imalat sürecinden sonra satışa sunmaktadır.

Sürekli büyüyen ve gelişen firmamız eğitimli ve bilinçli kadrosu ile kurallara ve kanunlara uygunluk sağlamanın ötesinde kendisini sürekli yenilemek suretiyle Kalite Yönetim Sistemi Helal Gıda,ISO 9001, ISO 22000 Gıda Güvenliği yönetim sistemi çalışmaları ile mevcut kalitesi ve hizmet anlayışını geliştirerek ilgili tüm tarafların ortak paydasını gözeterek aranılan bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Sektör içinde kaliteli, güvenilir ve hijyenik ürünler üretip toplumumuza sunarak ,Tüketicilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda firması olmak.

Misyonumuz

Müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede olduğu kadar hesaplı ürünleri ile sınıfının en iyisi hizmetini sunarız.

WhatsApp Ara